+ 420 774 761 900

Instruktor sebeobrany

sebeobranaChceš naučit sebe a své cvičence efektivní sebeobranu ?

Provedeme Vás historií, současností a jednotlivými druhy sebeobrany, metodikou výuky, technikou, s akcentem na věková specifika, bezpečností a prevencí v různých prostředích.
Mentální, fyzické, technické, taktické a právní aspekty, základy první pomoci, analýza bezpečnostního prostředí, tvorba bezpečnostního plánu, efektivní techniky z konkrétních bojových sportů a bojových umění, prostředky vhodné k sebeobraně (přímo určené i improvizované), druhy zbraní a jejich použití z pohledu útočníka i obránce). A vůbec nezáleží zda jste muž nebo žena. Jediné, co budeme chtít je alespoň jednoroční prokazatelná praxe (člen sportovního oddílu či kroužku) v některém z bojových umění (karate, judo, box, kickbox, jiu-jitsu, Krav Maga, MMA, ..)

 

studijní téma rozsah výuky
anatomie, fyziologie, diagnostika hybného systému 22 hodin
traumatologie, psychologie, pedagogika 14 hodin
základy výživy, hygiena, didaktika sportovního tréninku 14 hodin
metodika sportovního tréninku 25 hodin
specifika sportovního tréninku 25 hodin
praktická cvičení 50 hodin

 

Vaše jméno a příjmení(vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Datum narození (vyžadováno)

Vaše zpráva

Program Instruktor sebeobrany obsahuje celkem ….. výukových hodin. Obecné rozdělení studijních témat, tak aby odpovídalo jednotným kvalitativním standardům, je dáno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, a je následující:

Kurz je akreditovaný ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, jeho absolvent tedy získá certifikát „Instruktor sebeobrany“, na jehož základě může získat živnostenský list.