+ 420 774 761 900

Instruktor bojových sportů

instruktor-bojovych-sportuPokud máte vztah k bojovým uměním, a rádi byste vedli nové zájemce (i pouze kondičně jako doplněk k fitness aktivitám) o bojová umění, profesionálně, s využitím znalosti historických základů, správné techniky a odborné metodiky z pohledu anatomie, fyziologie a diagnostice pohybového systému – pak je tento kurz určen právě pro Vás!
A vůbec nezáleží zda jste muž nebo žena. Jediné, co budeme chtít je alespoň dvouletá prokazatelná praxe (člen sportovního oddílu či kroužku) v některém z bojových umění (karate, judo, box, kickbox, jiu-jitsu, Krav Maga, MMA, ..)

Tento kurz není zaměřen na konkrétní bojový styl, ale je založen na principech a výukových postupech společných pro všechna bojová umění.  Jeho cílem je naučit správné techniky různých bojových stylů. Absolventi kurzu zvládají metodiku tréninku bojových umění, jsou schopni vést soukromé lekce, nebo i početnější skupiny studentů, poskytovat konzultace, pomáhat klientům s individuálním výukovým plánem, zvyšováním kondice i psychické odolnosti. Pomůžou svým studentům správně se motivovat, nadchnout je pro cvičení a především je korektně vést a být jim příkladem.Program Instruktor bojových sportů obsahuje celkem 150 výukových hodin. Obecné rozdělení studijních témat, tak aby odpovídalo jednotným kvalitativním standardům, je dáno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, a je následující:

 

studijní téma rozsah výuky
anatomie, fyziologie, diagnostika hybného systému 22 hodin
traumatologie, psychologie, pedagogika 14 hodin
základy výživy, hygiena, didaktika sportovního tréninku 14 hodin
metodika sportovního tréninku 25 hodin
specifika sportovního tréninku 25 hodin
praktická cvičení 50 hodin

 

Vaše jméno a příjmení(vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Datum narození (vyžadováno)

Vaše zpráva

Kurz je akreditovaný ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, jeho absolvent tedy získá certifikát „Instruktor bojových sportůí“, na jehož základě může získat živnostenský list.

Bližší informace – email: rekvalifikace@myfun.cz